ШКОЛА ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА
сімейний психолог першої категорії, груповий психотерапевт Оксана КАСІЯН

Важливу роль в роботі ЛУЦЬКОГО КЛІНІЧНОГО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ відіграє Школа відповідального батьківства, яка знаходиться у Поліклінічному відділені.

Програми роботи якої були розроблені для молодих жінок, які хочуть стати в майбутньому мамами,- сімейних пар, які готуються до пологів, та тих хто вже став батьками. Формат роботи з цільовою аудиторією — групові тренінги, дозволяє максимально охопити усіх бажаючих. Формування позитивного бачення батьківства, ефективне засвоєння теоретичних знань у форматі інтерактивної гри, моделювання практичних умінь через обмін досвідом є основною метою роботи школи. Тематика зустрічей передбачає знайомство учасників з сучасними методами ведення та розвитку вагітності, новітніми технологіями підготовки до пологів, значення грудного вигодовування в житті малюка, сучасні стилі догляду та раннього розвитку, профілактика післяпологової депресії та насилля в сім’ї. Здатність сучасної молодої мами знайти гармонію між материнством та перспективами втілення власних бажань, формуванням конструктивних сімейних стосунків та особистісним ростом є запорукою щасливого батьківства.

Щаслива мама — щаслива сім’я

Групові тренінгові заняття та індивідуальні консультації проводить сімейний психолог першої категорії, груповий психотерапевт Оксана КАСІЯН