Киянці Ангеліні Платко – 25. Вона професійна акторка, встигла відзнятися у кількох фільмах. В тому числі – на ролі медсестри у серіалі «Жіночий лікар». Втім найважливіший епізод свого життєвого серіалу жінка відіграла у рідному Луцьку, звідки родом. Тут вона народила донечку, від якої не відходить ні на мить, повідомили у пресслужбі Луцької міськради.

Малечу звуть Мія. Проте з’явитися на світ дівчинка могла і за кордоном. Адже на час останнього місяця вагітності сім’я перебувала у польському місті Люблін. Однак коли прийшов час народжувати – обрали Луцьк. Ангеліна каже: міський пологовий має хорошу репутацію та відгуки породіль, а ще – саме тут народжувала її сестра.

Натепер Луцький пологовий будинок у п’ятірці кращих в Україні. Це заклад із чуйним ставленням до пацієнта, фаховим медичним персоналом і оновленою матеріально-технічною базою. Очільник комунального підприємства Сергій Сябрук зазначає: зроблено усе для людей, тому не дивно, що число охочих народжувати саме тут, лише зростає.

АКТРИСА СЕРІАЛУ «ЖІНОЧИЙ ЛІКАР» У ЛУЦЬКУ НАРОДИЛА ДОНЬКУ

Розбудові пологового будинку неабияк сприяє міська влада. Лише за останній час на оновлення клініки з коштів громади було виділено один мільйон гривень. Гроші пішли за закупівлю обладнання. Придбали автоматичний аналізатор метаболічного профілю та транспортний інкубатор, тож допомога породіллям стала ще якіснішою.

Цікаво, що з часу російської агресії місцеві спеціалісти надали допомогу майже трьом сотням породіль, 25 з яких були вимушено переміщеними особами. В цілому ж від початку року у стінах Луцького пологового народилося 460 дітей.