1-7 серпня Всесвітній тиждень грудного вигодовування  Гасло тижня

Цьогорічна тема зосереджена на грудному вигодовування та працевлаштуванні/роботі, впливу оплачуваної відпустки, підтримки на робочому місці та нових нормах виховання дітей на грудному вигодовуванні через призму самих батьків.

І традиційно медики ЛУЦЬКОГО КЛІНІЧНОГО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ в цей тиждень провели для наших мам ряд заходів на підтримку грудного вигодовування. Важливо, щоб родини з маленькими дітьми та майбутні батьки могли дізнатися про те, як налагодити процес грудного вигодовування з перших днів, як правильно прикладати малюків до грудей, як зберегти грудне вигодовування під час роботи/навчання, як впоратися з труднощами.

Про це і не тільки розповіли наші лікарі-педіатри-неонатологи та провели пізнавальний майстер-клас в «Школі відповідального батьківства».

Звичайно навчали та розповідали не тільки про грудне вигодовування, а також про те, як підготуватися до пологів, як доглядати за дитиною з перших днів її життя, як висипатися з немовлям, як повернути добру фізичну форму та як підтримати свій емоційний стан під час війни.

А паралельно майбутні батьки могли отримати відповіді на свої запитання, скоригувати прикладання дитини до грудей.

Закінчився майстер-клас багатьма подарунками в дорогу.

1-7 серпня Всесвітній тиждень грудного вигодовування  Гасло тижня
“А ми вже народили 18.09.2023 року синочка. Завдячуючи навчанню в “Школі відповідального батьківства” під час вагітності та при допомозі медичного персоналу в акушерському стаціонарі, успішно справились з налагодженням грудного вигодовування після пологів і доглядом за дитиною. Та щасливі, здорові, на виключно грудному вигодовуванні виписались додому.”